Akatsuki ve škole (5. díl)

5. února 2011 v 19:56 | DeidynQa |  Akatsuki ve škole
Další xD

Deidara se rozčiloval nad učebnicí. Po průšvihu ve škole měl doma učiněné peklo. Vůbec ho neutěšilo ani to, že u jeho přátel to není jiné. Měl chuť učebnici vyhodit do vzduchu… a senseie taky.
Ve chvíli, kdy ho tohle napadlo, se v jeho hlavě začal odvíjet scénář krutého aktu. Ďábelsky se zahihňal. Plácl sebou na postel a přehrával si v hlavě různé varianty. Časem ale na místo senseie dosadil Tobiho. Ten magor mu lezl na nervy čím dál víc. Vždyť hlavně kvůli němu byl po škole. Rozhodl se, že se mu pomstí. A už dokonce věděl jak!
Druhý den ve škole se tvářil jakoby nic. Dokonce byl na Tobiho hodný. Tobi byl ve své naivitě potěšený z nenadálého přívětivého chování a vůbec ho ani ve snu nenapadlo, že jde o přetvářku. Poskakoval za Deidarou jako pejsek a div nepištěl radostí, když se na něj Dei usmál či mu říkal, jak je legrační.
Itachi to nevěřícně z povzdálí sledoval. Něco mu nesedělo. Deidara přeci Tobiho nemohl ani vystát, tak proč se k němu najednou chová jak k nejlepšímu příteli? Zavrtěl nad tím hlavou a radši si všímal svého.
Pein ten den obletoval kolem Konan. Líbila se mu vždycky, ale teď měl pocit, že by s tím měl pohnout. A Konan byla zcela zjevně potěšena jeho zájmem, na jindy bledých tvářích se jí objevily stopy vzrušení a tím byla ještě hezčí než obvykle. Pein cítil, že je to ono.
Deidara mezitím dokonával svůj plán. Vyrobil doma několik jílových myšek. Počítal s tím, že je Tobi takový debil, že se jich bude bát. Už jen stačilo počkat na vhodnou příležitost a dát mu lekci na jakou nezapomene.
Počkal s tím na hodinu, kdy bude největší klid, aby toto drama mělo pořádný efekt. V naplánovanou chvíli myšky vypustil. V tu chvíli započal ve třídě chaos. Většinu děvčat tito malí tvorečci vyděsili. Vyskočily na stolky a sehraně ječely. Někteří kluci se novou situací bavili, jiní zase v záchvatu solidarity s děvčaty se snažili myšky zneškodnit a třetí, jednočlenná skupina (Tobi) myšky naháněla s nehranou radostí malého dítěte hrajícího si na písečku.
Deidara při pohledu na něj pochopil, že to nebyl nejlepší způsob pomsty. Ten, který se měl bát, se tu vesele prohání, kdežto ti, kteří měli být za hrdiny, tu stojí na stolech a ječí…
V tu chvíli se zarazil. Co proboha dělá Pein na stole a ječí? Deidara nevěřil svým očím.
Pein, ten velký flegmouš teď stál na stole a řval, co mu plíce dovolily. Konan seděla spořádaně v lavici a nedalo se určit, zda na Peina civí spíše zmateně či znechuceně.
Každopádně, ať na něj koukala jakýmkoliv způsobem, bylo Deidarovi jasné, že právě Peinovi překazil snahu o sbalení Konan a že ho čeká pořádná nakládačka…
Po nějaké chvíli chaos ustal. Tobi se šel zklamaně posadit. Mrzelo ho, že mu ukradli jeho nové přátele. Pein byl rudý studem a vzteky. V duchu plánoval, jak to Deiovi spočítá i s úroky. Deidara se bál pípnout. Nejenže si proti sobě poštval Peina, nepomstil se Tobimu, ale ještě k tomu ho čekalo další odpoledne po škole… Ach jo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nyce-oH Nyce-oH | 6. března 2011 v 18:27 | Reagovat

To je velmi dobré, moc mě to bavilo...Tobi jede

2 Mabito Mabito | Web | 22. dubna 2011 v 21:04 | Reagovat

Dalšíí díl!!! xDDDD....Joo Tobi je best!! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama