Hledá se kačenka 1. díl

20. ledna 2011 v 19:16 | DeidynQa |  Ostatní
New story


Všude mokro. Na zemi kaluže vody a pěny. Mokré jsou dokonce i stěny. Ve vaně se světlovlasé něco pokouší ulovit nebohou kachničku. Kachnička se tváří vyděšeně, není úniku a ona je vydána na milost a nemilost tomu perverzákovi. Už se k ní blíží. Kačenka málem strachy omdlí. A už se na ní vrhá a stahuje jí pod vodu, kačenka se nemůže nadechnout a nikdo jí nepomůže…
Z dramatické hry vyruší Hidana zaklepání na dveře. Vyhrabe se do sedu a zvedne při tom menší tsunami.
"Co je?" zařval rozladěně. Vysloveně nesnášel, když ho někdo rušil u jeho rozjímání.
Dveře rozrazil Tobi. Vlítl dovnitř jak uragán, ovšem nepočítal s mokrou podlahou. Ujely mu nohy a ve druhé vteřině se válel na mokré podlaze. Hidan schoval hlavu do dlaní a myslel si cosi o debilech.
"Já sem chtěl… to…" koktal Tobi. Rychle (tedy v rámci možností) zmizel z koupelny. Hidan nevraživě čučel na dveře. Pak zavrtěl rezignovaně hlavou a hodlal se dál věnovat hře s kačenkou. Začal ji hledat v mracích pěny, ale nemohl ji nikde nalézt. Zmocnila se ho panika. Kam se poděla jeho kačenka, která s ním sdílela všechny dramatické, milostné i úchylné hry již od jeho raných let? Kdo by mohl být takový kruťas, který by mu vzal to jediné, co ho večer co večer donutí jít do vany?
Tobi, blesklo mu hlavou. On jediný se tu za celou domu mihnul. Určitě ji sebral a měl s ní nějaké ohavné plány.
Hidan vylez z vany a tak jak byl, v rouše Adamově, se vydal za Tobim. Ostatní Akatsuki, které cestou potkával, málem vyděsil k smrti. Deidara se málem udusil jídlem, Sasoriho pro změnu málem uškrtily jeho loutky, Itachi si myslel, že se zbláznil a jediný Kisame se tvářil neutrálně, protože v tu chvíli se opájel pohledem do kulatého akvárka a tudíž přikládal Hidanův zjev na vrub pokřivení skla.
Konečně Hidan Tobiho našel. Popadl ho za plášť, třásl s ním a řval, ať mu kouká vrátit kačenku, nebo…
"Ale Tobi žádnou kačenku nevzal, Tobi je hodný kluk!" ječel Tobi. Hidan řval, že mu nevěří ani slovo. Ale Tobi stál na svém. Hidan mu uvěřil teprve poté, co ho důkladně prohledal.
Odhodil Tobiho na zem a se zoufalým pohledem stál uprostřed místnosti.
Kde tedy je jeho kačenka?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama