Dei+Ita= lovers? (9.díl)

29. prosince 2010 v 22:14 | DeidynQa |  Dei+Ita= lovers?
Po x stoletích pokráčko :)


Deidara a Sasori seděli na gauči kdesi uvnitř sídla.
Deidara zasněně koukal do jednoho bodu kdesi na stěně. V hlavě si přehrával včerejší milování s Itachim. Byli spolu už tak dlouho, a přesto se každý den nemohl dočkat, až budou spolu a budou se milovat. Itachi byl totiž velmi kreativní milenec, žádné milování s ním nebylo nudné, vždycky se postaral o to, aby bylo výjimečné a něčím ho zpestřil.
Sasori se naopak tvářil velice nešťastně. Seděl tu vedle muže, po kterém tolik toužil, a bál se ho dotknout, protože věděl, jak to je. Slíbil sice Kisamemu, že je od sebe oddělí, ale jak, to je otázka. Navíc věděl, že pak Dei bude nešťastný, a to nechtěl ani v nejmenším. Ale on je přeci také nešťastný a zajímá to někoho?
Pohlédl na Deie.
"Samozřejmě, že nezajímá!
To by se netvářil takhle přiblble," soptil v duchu. Lítost pomalu střídal vztek.
Nedopustí, aby to bylo takhle.
Prudce se otočí k Deiovi čelem a ten úlekem z toho prudkého pohybu málem spadne. Nechápavě civí na Sasoriho, který neví, jestli je rudý vzteky, lítostí nebo kvůli tomu nechápavému, trochu ironickému pohledu, kterým ho Dei počastoval. Za tohle nenáviděl Itachiho ještě víc. Úplně Deie změnil, dřív byl sice také nafoukaný, ale nikdy ne na něj.
"Tak fajn, něco si tu ujasníme," začal a jeho hlas s každým slovem nabýval na hlasitosti. " Myslíš si, že tě miluje? Tak to se teda fakt pleteš, Deidaro! Možná ti to říká, ale jak si sakra můžeš být tak jistý, že to myslí vážně? Já ti to nikdy neřekl, ale přesto tě miluji a to dost. Ovšem tebe to ani zbla nezajímá, protože si zaslepen svým Panem Dokonalým!" Sasorimu selhal hlas. Zničeně se díval Deiovi do očí.
Ten jenom seděl a nevzmohl se na slovo. Poté odvrátil svůj zrak kamsi na podlahu a roztřeseně pravil: " Jsem si jistý. Nevím proč, ale jsem. A zajímá mě, co cítíš, ale fakt nevím, co mám dělat…"
Zvedl se a pomalu odešel. Dělalo mu to velké problémy, po Sasoriho vyznání jako by mu ztuhly všechny končetiny a odmítaly fungovat, jak mají.
Ač to Sasorimu tak nepřišlo, zasel semínko pochybností do Deiovi duše hodně hluboko.

Ten večer si Deidara milování moc neužíval. Sasoriho slova v něm hlodala jak červi a ač si to nechtěl připustit, začínal o Itachiho lásce pochybovat. Sledoval ho bedlivě, když ho hladil, líbal po těle či jen tak ležel vedle něj a díval se mu do očí, a začínal mít pocit, že ho Itachi má jen pro ukojení svých tužeb. Itachi vycítil změnu tlaku, pociťoval, že mu Dei jeho laskání neoplácí tak vášnivě jako jindy, ale v duchu se okřikoval, že je jenom paranoidní. Myslel si, že je Dei jen příliš unavený, tak nechtěl večer kazit nějakou zbytečnou hádkou. Obletoval ho tedy víc než jindy, aby mu dokázal, jak mu na něm záleží. Ale Dei se netvářil spokojeně. Furt v jeho tváři a hlavně v očích viděl ten zvláštní výraz, který ho utvrzoval, že opravdu není něco v pořádku. Po půl hodině už to nevydržel.
"Co je s tebou, Deii? Celou dobu, co jsme spolu se tak divně tváříš a já vážně netuším, co se děje. Proč se tak koukáš?"
"Nekoukám…, " odsekl Dei.
Itachi vzdychl a posadil se: "Koukáš! "
Dei se zvedl: "Hele, Itachi, dneska fakt nemám náladu, jasný?" Vyšel z místnosti a práskl za sebou dveřmi. Itachi zůstal nechápavě sedět na posteli a přemýšlel, co se stalo, že jeho milovaný se k němu najednou chová, jako by ho měl plné zuby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi yaoi??

Je mrda! 72.7% (32)
Ano 6.8% (3)
Nevim 9.1% (4)
Ne 0% (0)
Hnus! 4.5% (2)
Co to je??? 6.8% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama