Dei+Ita= lovers? (8.díl)

18. října 2009 v 13:14 | DeidynQa |  Dei+Ita= lovers?
Takže další díl této povídky :D Není tam tentokrát vše popsáno až do samého konce.. prostě nechci, aby to začalo bejt až moc ohraný, chápete že? Psát to pořád dokola by mohlo časem všechny znudit, takže tentokrát to máte jen tak polopatě :DSasori seděl opřený o strom, ve tváři měl zas ten svůj kyselej výraz. Popíjel nějaký nápoj, snažil se nevnímat pocity a nechuť. V hlavě se mu honily nepříjemné myšlenky: ,,Kisame měl pravdu. Štve mě, že je Dei s Itachim. Mělo to bejt jinak, kdybych se nebál se ho dotknout… mohlo to bejt vážně všechno jinak. Proč jen sem dovolil Itachimu, aby mě předběhl..?"
Znovu se zhluboka napil. V tom na něj padl něčí stín. Vzhlédl. Byl to Kisame. Sasori otráveně vzdychl.
,,Co zas chceš?"
,,Chci ti pomoct.. a chci abys ty pomohl mě…"
Sasori povytáhl obočí:,,Pomoct? A s čím jako?"
Kisame se zasmál:,,Opravdu nejsi dobrý herec, Sasori. Ty víš moc dobře, o čem je tu řeč. Chceš Deidaru a já zas Itachiho, ale problém je, že ani jeden z nich o nás nestojí, chtějí být spolu, jenže to je chyba. Oni se k sobě nehodí! Itachi je vůdčí typ, ale od doby, co je s Deidarou, stává se z něj nehoráznej cíťa."
Sasori se opět napil:,,A co s tim jako chceš udělat?" zahuhlal do skleničky ze které pil. ,,Ty si vážně myslíš… že když se do toho budeš montovat, že se něco bude dít… vzpomeň si jak to dopadlo naposled, když si ,,zaútočil"… Dei se Itachimu vyhýbal, ale on si ho stejně odchytil, řek mu, jak to bylo… a jak to nakonec celé dopadlo? Milovali se spolu! Uvědom si laskavě, že s tim nic neuděláš…"
Kisame ho zarazil:,,Ale udělám. Víš moc dobře, že Dei nevydrží velký nátlak. Zkus mu dát najevo, co cítíš, případně přitvrdit a časem mu bude Itachi volnej…"
Sasori zavrtěl hlavou:,, Zní to logicky, až na ten závěr… Pochybuju, že by to bylo tak snadný. Ale budiž…"
Kisame se zatvářil navýsost spokojeně:,,Já věděl, že neodoláš."
Když Kisame odešel, Sasori zamyšleně hleděl na jeden bod kdesi v trávě a přemýšlel, jak tohle může dopadnout.

Deidara byl mezitím s Itachim. Blbli spolu jako malí kluci v Deidarově pokoji na posteli. Až na drobné okamžiky, kdy Itachi tu a tam vtiskl polibek Deiovi, se tahle hra mohla zdát jako normální pošťuchování. Prali se o polštáře, od deku a taky o své oblečení. Na první pohled se opravdu mohlo tohle škádlení jevit jako připitomělá hra dvou kluků, ale při druhém pozornějším pohledu už to tak jasné nebylo. Při druhém pohledu totiž začalo být zřejmé, že je to spíš takový zápas o to, kdo koho vzruší dřív a víc. Když jste se opravdu pozorně podívali, zjistili jste, že doteky, které se na ten první pohled zdáli náhodné, jsou ve skutečnosti cílené a až moc účinné. Itachi, ať se snažil sebevíc, po několika chvilkách už nedokázal skrýt své vzrušení a Deidara na tom začínal být celkem podobně. Když už se neměli o co prát, všechny polštáře, deka i většina jejich oblečení se válela na zemi okolo postele, tak se začal prát mezi sebou. Ale nešlo tu o to, kdo bude ten lepší, ale o to, kdo zůstane nahoře a kdo bude pod ním.
,,Ty já tě… Já tě…,"prskal Deidara námahou, smíchem a zároveň lehkým vztekem, který byl způsobem tím, že zas skončil pod Itachim.
,,…miluju..," dopověděl Itachi. Políbil ho. Dei sice zrovna tohle neměl v úmyslu říct, ale potěšilo ho to a musel dát Itachim za pravdu. Přestal se s ním prát a nechal ho, ať o něj ,,pečuje". A ten si dal pochopitelně záležet. Itachi mapoval svýma rukama Deiovo tělo. Hladil ho po krku, hrudi, bocích, bříšku i podbřišku. Jeho nejcitlivější místo však záměrně vynechával.
,,Itachi…," zavzlykal Dei. Toužil zase zažít to příjemné mravenčení, ten výbuch slasti do kterého ho přivádělo Itachiho laskání. Itachiho doteky v něm vyvolávaly pouze to příjemné mravenčení, ale na to aby se mohl oddat skutečné slasti potřeboval, aby Itachi udělal víc. Ten však stále okatěji vynechával to nejcitlivější místo. Dei tiše zaprosil. Itachi se však jen pousmál, ale přece jen se rozhodl trošku přitlačit a zapojil do své hry s Deiovým tělem své rty. Ten tiše zaúpěl, částečně proto, že už to nemohl vydržet a částečně z toho, jak moc mu dělají Itachiho doteky dobře, i když stále ještě nedošel tam, kde to bylo nejlepší. Šílel touhou a už ho mírně rozčilovalo, že Itachi tak okatě ignoruje jeho, v této chvíli maximálně vzrušený, penis.
Itachi se najednou z ničeho nic napřímil. Dei na něj tázavě pohlédl. Itachi se doplazil ke svému Akatsuki plášti a zašátral po kapsách. Deidara ho stále udiveně pozoroval. Co to ten Itachi dělá??? Proč se najednou zarazil a hrabe se ve svých věcech??? Co tam má tak důležitého, že v půlce předehry se jen tak vzdálí???
Odpověď na jeho otázku byla zodpovězena během chvíle. Itachi našel, co potřeboval. Otočil se na Deie a přerozkošně se usmíval, v ruce se mu cosi kovového zalesklo. Dei poznal, že to jsou pouta.
Všechno se v něm zatetelilo vzrušením. Itachi opět zpestřil jejich milování, pozvedl ho na vyšší úroveň. I když Dei se mírně bál, že to bude možná nějak bolet, ale v jednu chvíli si vzpomněl na jejich začátky. V době, kdy pro něj byl Itachi stále nechutné zvíře, prožíval při milování právě největší slast z té bolesti. Ta bolest byla ale v té době způsobena jeho nervozitou a neuvolněností, protože se usilovně snažil Itachimu zabránit, aby si s ním hrál. Teď však chtěl pravý opak. Itachiho miloval a věděl, jak moc Itachi miluje jeho a každá chvíle strávená s ním byla pro Deie procházkou rájem. Naklonil se z okraje postele, jednou rukou se zapřel o zem, aby nespadl, druhou rukou si přitáhl Itachiho hlavu k té své a políbil ho. Itachi se natáhl, chytil ho za boky a stáhl k sobě na zem. Jednou rukou obratně nasadil Deiovi jednu část pout na levou ruku a druhou na svou levou ruku. Teď k sobě byli připoutaní nejen citově, ale i svým způsobem fyzicky. Deie zalilo horko, avšak nebylo způsobeno tím, že by byl třeba špatně vyvětraný pokoj, ale které bylo způsobeno tou láskou, důvěrou a oddaností. Vzduch byl nabitý elektřinou způsobenou maximálním vzrušením. Oba věděli, jak moc to chtějí…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nagashi neko a Mizuki-chan-tvoje Sbéčka Nagashi neko a Mizuki-chan-tvoje Sbéčka | E-mail | Web | 18. října 2009 v 15:06 | Reagovat

Honem další dílek, já to nevydržííííííííííím:D
Nagashi neko

2 Nice-oH Nice-oH | Web | 19. října 2009 v 20:16 | Reagovat

nádhera, ale mě by teda vůbec nevadilo číst pořád po psané až do samotného konce, zrouvna tohle se mi nikdy neohraje xD...dobře, dobře, né každyý je takoví uchylák, jako já xxD...ale stejně to bylo pěkný...celá tahle povídka je úžasná.....

3 June June | Web | 17. listopadu 2009 v 0:19 | Reagovat

Kolikrát to ještě budu muset číst znova? =D

4 Sasů&naru-kun Sasů&naru-kun | Web | 1. března 2010 v 21:14 | Reagovat

kdu bude pokráčko???xD
dlouho čtu do kola!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama