Dei+Ita= lovers? (7.díl)

24. srpna 2009 v 16:41 | DeidynQa |  Dei+Ita= lovers?
Je to nakažlivý xDDD člověk se snaží přestat a ono ne xDD prej xDDD


Kisame naštvaně seděl na gauči. Byl rozčilený z toho, jak mu ani jeho druhý pokus rozdělit Itachiho a Deidaru nevyšel. Chtěl Itachiho jen pro sebe, ale Itachi zcela oddaně byl s Deidarou a zjevně ho nehodlal jen tak opustit. Dělalo se mu zle z toho, jak Itachi byl Deidarovi věrný a nechápal, co se to s ním děje. Tohle přeci nebyl Itachi, kterého tak dlouho znal. Byl jiný, měl v očích jiskřičky vzrušení, ve tváři zasněný výraz a když s někým mluvil, byl v jeho hlase slyšet podtón naprostého štěstí. A Kisameho to o to víc štvalo, on chtěl být ten, kvůli komu by se Itachi takhle choval. Ale zjevně ať udělal, co chtěl, nedařilo se mu ty dva zamilované blázny od sebe rozdělit.
Zaslechl prásknutí dveřmi. Do pokoje vstoupil Itachi, tak jak ho Bůh stvořil, sušil si ručníkem vlasy a potichu si broukal nějakou melodii. Kisame zabořil tvář do dlaní. Měl pocit, že je všechno proti němu. Itachi v celé své kráse stál jen kousek od něj a on nemohl nic. Žárlil na Deidaru, záviděl mu to štěstí, že se může dotýkat toho nádherného těla, že může líbat ty plné hebké rty. Zvedl hlavu a znovu se koukl na Itachiho. Ten vycítil jeho pohled a koukl na něj pohledem, který měl v sobě lehký nádech nechuti a odporu. Ale pak se zas věnoval dál sušení svých vlasů.
Kisame naštvaně odsupěl pryč. Nejenže mu ho Deidara ukradl, ale díky němu je Itachi proti němu a chová se, jako kdyby byl na obtíž. Zahnul za roh a vrazil do Sasoriho. Sasori byl v poslední době nezvykle zamlklý a tvářil se, jako by ke každé snídani snědl kýbl citrónů.
,,Promiň, Sasori… Já tě neviděl…"
,,Nejsi jedinej… Kdo mě zjevně nevidí."
,,O čem to mluvíš?" Kisame nechápal. V tom mu to sepnulo:,,Tebe taky nějak štve ten vztah mezi Itachim a Deidarou, že jo..?"
,,Ne! A dej mi pokoj..!" odpověděl mu Sasori ostře.
,,Hele, nerozčiluj se hned… Byl to jen dotaz… ale štve tě to, je to na tobě vidět, Sasori. Můžeš to zapírat sebevíc, ale tvůj kyselej ksicht mluví za všechno!"
,,Starej se laskavě o sebe, jo?"
Sasori ho obešel a rázným krokem odešel pryč. Kisame stál zamyšleně dál na chodbě
a v hlavě se mu zrodil plán, jak konečně dostat Itachiho od Deidary.

Těsně poté, co Kisame odešel z místnosti, přišel za Itachim Deidara. Zastavil se u dveří a se zatajeným dechem pozoroval Itachiho. Sledoval jeho krásné tělo, které mu při každé možné příležitosti poskytovalo uspokojení. Kousl se do rtu. Na to, že se s Itachim tolikrát miloval, byl pro něj každý jejich další styk překvapením a rozhodně nebylo nepříjemným. Vzdychl při představě té slasti, kterou s ním prožíval pokaždé, když se milovali. Itachi ho zaslechl, otočil se na něj. Když zjistil, že to je on, usmál se. Položil ručník na gauč a přistoupil k němu. Deidara k němu vztáhl ruce, aby ho objal, ale Itachi ho za ně chytl a nedovolil mu to. Deidara se na něj prosebně zadíval, tolik toužil zase cítit teplo jeho těla. Itachi mu pohled opětoval a lehce se usmál. Líbilo se mu, jak se jeho toužebný pohled vpíjí do jeho nahé kůže.
Deidara se lehce naklonil. Itachi k němu vyčkávavě vzhlédl. Deidara nedočkavě zrušil těch posledních pár centimetrů a přitiskl své rty na jeho. Itachi zavřel oči, pootevřel ústa a nechal Deidaru, aby ho konečně mohl obejmout. Deidara se k němu chtivě přitiskl. Celým jeho tělem projelo vzrušení jako blesk. Lehce vzdychl a znovu se vnořil svým jazykem do Itachiho úst. Itachi se od něj po chvíli odtáhl, lehce se usmál, vtáhl Deidaru dovnitř do pokoje a zabouchl dveře. Pak povalil Deidaru na gauč, obkročmo si nad ním klekl a začal z něj sundávat oblečení. Když s tím byl hotov, přejel svým jazykem po Deidarově hrudi.
Deidaru ale něco napadlo, chtěl zkusit malou změnu. Pevně Itachiho chytil za ruce, snažil se ho převrátit na záda, ale gauč byl příliš úzký na to, aby se na něm daly dělat takové věci, tudíž oba skončili na zemi. Jediné štěstí bylo, že gauč byl celkem nízký. Oba se rozesmáli. Deidara byl spokojený, protože konečně on byl nahoře a Itachi pod ním ležel na zádech. Přestal se smát a pokračoval v tom u čeho před chvílí skončili. Ale tentokrát se Deidara rozhodl, že on bude ten, kdo bude vést, kdo přebere veškerou iniciativu. Párkrát ho lehce políbil na krk, poté svými rty sjel na ono citlivé místo, kde krk přechází v rameno. Itachi byl mírně překvapen, ale řekl si, že ho nechá, ať si to taky jednou zkusí. Slastně přivíral oči, mezi rty mu pronikaly slabé steny, dech se mu zrychloval a z jeho přivřených očích sálala touha. Chytl Deie za boky a přitiskl ho k sobě. Deidara se mu vysmekl a provokativně se usmál. Poté sklonil hlavu k jeho údu. Trochu nejistě jej pootevřel ústa a začal ho laskat. Že se to Itachimu líbí poznal podle slastného usykávání. Mírně zrychlil tempo a Itachi mohl slastí zešílet. Po chvíli ho ale nečekaně zarazil.
,,Co se děje?" zeptal se Deidara napůl omámeně, napůl překvapeně.
,,Nechceš přece, aby to skončilo moc brzo," vzdychl Itachi.
Deidara uznal, že má pravdu. Itachi si klekl a s dychtivým očekáváním ve tváři čekal, co Dei udělá dál. Ten ho obešel a objal zezadu. Chvíli ho líbal na krk, ale pak se rozhodl, že už je načase dospět k nějakému vrcholu. Chytil Itachiho za boky a co nejopatrněji do něj vstoupil. Itachi těžce zasténal. Deidara se v něm pomalu začal pohybovat. Z počátku to dělal velice nejistě, neboť doteď to byl Itachi, kdo byl ,,ten nahoře". Dei měl strach, aby mu nějak neublížil, ale jelikož Itachi vzrušeně vzdychal, bylo nad slunce jasné, že to dělá dobře. Proto zvolil trochu rychlejší tempo a už se v něm pohyboval s mnohem větší jistotou, než doposud. Poté zvolil pomalé táhlé tempo a na Itachim bylo jasně vidět, že se může zbláznit slastí. Po chvíli své tempo zase zrychlil. Takhle to prostřídal ještě několikrát, dokud Itachi nevyvrcholil. Deidara se spokojeně usmál a pokračoval ještě chvíli, dokud nevyvrcholil i on. Pak se odtáhl. Itachi vylezl zpět na gauč, kde si lehl a těžce oddychoval, v očích se zračila absolutní spokojenost. Deidara si k němu přilehl a položil hlavu na jeho hruď. Itachi ho objal a Deidara měl pocit, že se nikdy v životě necítil tak dobře, jako za poslední měsíc a něco, kdy je s Itachim. Pro tyhle chvíle teď žil. Pro krásné chvíle, kdy si s Itachim byli tak blízcí, až mu z toho občas běhal mráz po zádech.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neki-chan Neki-chan | Web | 24. srpna 2009 v 21:01 | Reagovat

JUUUUUUUUUUUUUU KAWAIIIIIII JSEM ZVEDAVA JESTLI SE NECO POVEDE KISAMEMU...POKRACZKO MASH TO NADHERNYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY JA SICE TAKY PSALA KAPITOLOVKU(MENSHI) NA TENTYZHE PAR ALE NIC MOC...

2 Nice-oH Nice-oH | 25. srpna 2009 v 23:41 | Reagovat

*_* úžasné jen doufám, že to celí skončí jedním velkým happyendem, ikdyž cítím že to tak nebude a ne že by mi smutný konec vadil jenže, vždyť oni sou tak spokojený *_* a spokojený Deidara rouvná se i ukojená Nice-oH, ale co když to skončí špatně tak si přeštu nějakej díl ze začátku nebo spíš z prostředka, abych se tím navodila do letargiie. Ale je to moc užasný...těším se na pokračování...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama