Akatsuki ve škole (3.díl)

11. srpna 2009 v 8:58 | DeidynQa |  Akatsuki ve škole
Volné pokráčko :DD


Itachi seděl na kraji cesty a tiše fňukal.
,,Za tohle mě doma přerazej… Jak tohle asi vysvětlim no? Ty vaše pitomý nápady…"
Seděl s hlavou svěšenou a v rukou žmoulal lísteček, který měl dát doma podepsat. Ostatní ho měli sice také, ale na rozdíl od Ityho si z něj vůbec nic nedělali.
,,No co co? Prostě…," začal Sasori, ,,…prostě ho…", trhá papírek demonstrativně na kousky, ,,..prostě ho zničíš a nebudeš muset dát doma nic k podepsání a nic nebudeš vysvětlovat."
Itachi se na něj koukl, jako by se Sasori zbláznil.
,,A senseiovi to jako vysvětlím jak?"
,,To už je fuk ne?"
,,No to teda není!"
,,Ale je."
Celá parta se mlčky vzdalovala od školy. Jediný, kdo nemlčel, byl pochopitelně Tobi, ale tentokrát se držel v bezpečné vzdálenosti od Deidary, to jen tak pro jistotu. Itachi se tvářil zoufale a každou chvíli tiše zakvílel. Deidara se tvářil otráveně a vrhal vražedné pohledy na Tobiho. Stále nemohl strávit ty záchudky. Pein vypadal, že se ho okolní dění vůbec netýká. Hidan potichu sprostě nadával všem a všemu okolo, Kakuzu neříkal nic, tvářil se neutrálně a Sasori šel mezi Deidarou a Tobim, aby zabránil Deidarovi v případném nečekaném záchvatu vzteku rozbít Tobimu nos. Zetsu se ploužil vzadu za nimi Kisame šel vedle Itachiho a nervózně po něm koukal.
Itachi opět táhle zavyl.
,,Jak tohle vysvětlim doma, no?"
,,Co?" Všichni se na něj nechápavě podívali.
,,No co asi?" odpověděl naštvaně Itachi.
,,Ach jo...," protočí Deidara oči.
,,Proč to tak řešíš?" zeptá se znuděně Pein. ,,Když o tom doma nebudeš mluvit, nikdy se to nemusej dozvědět..."
,,Ale...," Itachi přemýšlel nad vhodným protiargumentem.Nakonec vzdychne.
,,Dobrá… Neřeknu jim nic," zhluboka se nadechne, ,,ale říkám vám, že se to stejně dozvěděj," Itachiho hlas se dostává do hysterické roviny.
Kisame se plácne rukou do čela. Itachi dál rozvádí svůj žalostný monolog a čím víc mluví, tím je jeho hlas pisklavější. Pein otráveně vzdychne.
,,Co sem komu udělal..?" mumlal si pro sebe.
V tu chvíli je dožene Konan.
,,Tak jaká byla poškola?" zeptala se jich vesele. Všichni zamumlali, že v pohodě, ale Itachi opět spustil svůj lkavý monolog. Doufal, že aspoň tady najde porozumění. Ovšem ani u Konan nepochodil… Sice se tvářila soucitně, ale měla u toho povytažené obočí, tudíž bylo jasné, co si myslí.
Mezitím došli do parku, kde se rozhodli strávit chvilku. Sedli si na trávník a povídali si. Tobi naháněl motýla a byl u toho neuvěřitelně hlučný. Krom toho, že se pořád vyptával, co to je za tvora, stíhal komentovat všechno ostatní okolo a že to nebylo potichu, je snad jasné. Deidarovi zase začínaly povolovat nervy. Nechápal, kde Zetsu mohl narazil na takovýho idiota. Ale řekl si, že to nebude řešit a věnoval se rozhovoru s ostatními.
V tom je vyrušila rána. Tobi byl tak zabranej do nahánění motýla, že nesledoval, kam běží a narazil rovnou do popelnice. Pochopitelně ji překlopil a vyválel se v jejím obsahu. Všichni se začali smát, jenom Pein mlčel. Měl tik v oku. Poté tiše vzdychl a zamumlal: ,,A tahle banda má bejt jednou v budoucnu skupinou padouchů, kterým není rovno. V podstatě už teď jim není rovno… sou to takový magoři, že by z toho člověk brečel!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 15. srpna 2009 v 14:43 | Reagovat

Bože to je super... hahaha na tom som sa zasmiala.. a tá posledná Peinova hláška... máš veľkú pochvalu n_n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama