Březen 2009

Definice mých povídek

16. března 2009 v 18:20 | DeidynQa |  Stránka
Jak ste si jistě mnozí všimly... píšu povídky (pokud mám čas a náladu xD). Ovšem většina povídek je ve stylu OOC (own of character), to znamená že i když postavy vymyšlené nejsou, jejich chování ano. Musíte to chápat tak, že držet se daného charakteru určité postavy je velice těžká práce i pro zkušenější tvořitele povídek. Někdy je vážne lepší si jejich charakter vyzdobit k obrazu svému a tím přispět k pestrosti a zajímavosti povídky. Chápete co tím myslí? :)
Já chápu, že mnozí lidé to berou za prčení postav a když teda chceme psát, tak si máme vymyslet vlastní... (jasně Peine chápu že ty si na tohle pes, ale někdy je dobrý si zablbnout ne? xD)
Prostě neberte to jako že sem nějakej debil, co na naruta koukal na Jetixu a nikdy neviděl víc... Omyl, já toho viděla víc. Neříkám, že znám uplně všechno do detailu, ale zas nejsem tak debilní abych to nedala dohromady. Takže... Ty co nemaj rádi OOC neboli prčení charakterů postav ať moje povídky nečtou :) A ty, co jim to zas až tak nevadí, nechť se skvěle baví x)