Dei+Ita= lovers? (4. díl)

16. dubna 2008 v 21:49 | DeidaraXP |  Dei+Ita= lovers?
14+...

Deidara byl už od rána jako na trní. Nemohl se dočkat, až přijde Itachi. Toužil po jeho polibcích. Nedočkavě pochodoval po svém pokoji, nikde nevydržel sedět ani pět minut. Každou chvíli vykoukl na chodbu, aby zjistil, jestli náhodou už nejde Itachi...
Mezitím se Itachi chystal na setkání s ním. Kisame, jeho týmový společník, ho nevraživě pozoroval. Po chvíli se konečně odvážil zeptat:,,Itachi?"
,,Ano, Kisame?"
,,Nepříjde ti... no... blbé takhle zneužívat Deidaru?"
Itachi se na něj podíval:,,Proč myslíš, že by mi to mělo připadat blbé?"
Kisame vzdychl:,,Protože například je to tvůj kolega, je mladší než ty a co vím, ani není gay..."
Itachi se chladně zasmál:,,To možná není, ale stejně se mu to líbí. A navíc... Přiznej se, že žárlíš. Chtěl bys být na jeho místě, neříkej, že ne..." Kisame uhnul pohledem.
,,Takže jo... Ale neboj se, taky na tebe jenou dojde..," řekl Itachi. Poté se znovu zasmál.
Po chvíli se Itachi zvedl a odešel za Deidarou. Kisame ho sledoval a když za sebou Itachi zavřel, zabořil hlavu do dlaní a mumlal si stále jednu větu dokola:,,Bože, já sem idiot... Fakticky ten největší."
Itachi došel do Deidarova pokoje. Ten se ihned zvedl a přistoupil k němu, nechal se obejmout a políbit. Itachi nechtěl ztrácet čas. Vytáhl z kapsy pláště černý šátek a uvázal ho udivenému Deidarovi přes oči.
,,Itachi? Co to děláš?" zeptal se vystrašeně.
,,Neboj se," řekl Itachi a lehce se dotkl svými rty jeho. Pevně utáhl na šátku uzel, ujistil se, že Deidara nic nevidí, chytl ho za ruku a někam ho vedl.
,,Itachi..? Kam to jdeme? Co to? Ty mě snad chceš zabít Itachi...," řekl Deidara.
,,Promiň, ale nekrofil opravdu nejsem..."
,,Tak kam to jdeme, Itachi?"
,,Čekej, uvidíš..."
Tak se Deidara nechal poslušně Itachim vést. Po chvíli do jeho obličeje udeřil čerstvý vzduch a pod nohama cítil měkkou půdu. Poznal, že ho Itachi vyvedl ven z domu. Natáhl ruku, aby si sundal šátek, ale Itachi ho za ni chytil, přitáhl k sobě a políbil.
,,Tohle už nezkoušej... má to být překvapení," zašeptal mu do ucha.
,,My jdeme zase do lesa...?"
,,Kdepak... Je to jedno moc pěkné místečko, bude se ti tam líbit."
,,A kde to je?"
,,To ti teď neřeknu, protože by to pak už nebylo ono..."
,,Itachi, prosím!"
,,Nene," pousmál se Itachi.
Pustil Deidaru ze své náruče, znovu jej chytil za ruku a vedl ho. Deidara se snažil najít nějakou zkulinku, kterou by se podíval, kam ho Itachi vede, ale marně. Itachi uvázal šátek opravdu důkladně. Po nějaké chvíli se zastavili. Deidara ucítil, jak se Itachiho ruce dotýkají jeho těla. Cítil, jak mu Itachi přetahuje triko přes hlavu, jak ho objímá kolem pasu a líbá na krk. Poté cítí jak mu Itachi stahuje kalhoty a spodní prádlo.
Pak ho Itachi vezme do náruče. Deidara se ho křečovitě chytne kolem krku, nevidí, kam ho Itachi nese a má trochu strach. Najednou kolem sebe cítí vodu. Itachi mu sejme z očí šátek a Deidara překvapeně mrká do ostrého denního světla. Když si jeho oči konečně přivyknou, spatří kolem sebe malé jezírko, které nikdy předtím neviděl, vůbec neměl ponětí, že tu nějaké je. Itachi k němu přistoupil a objal ho zezadu. Políbil ho na krk. Deidara se k němu otočil a nechal se políbit na rty. I když byl tak dobře naladěn, musel se Itachiho na něco zeptat.
,,Proč to děláš, Itachi?" odhodlal se.
,,Víš, ze začátku sem si chtěl jenom pohrát, ale všechno je s tebou tak dobré, že sem se rozhodl stát tvým učitelem...," odpověděl mu Itachi.
,,Učitelem?" podivil se Deidara.
,,Jistě, každý potřebuje učitele, i ty," potvrdil mu Itachi.
,,A časem už nebudu učitele potřebovat..," řekl Deidara s nadějí v hlase.
,,Ale učitel se ti může hodit vždycky," řekl Itachi.
,,Tak dobře."
Itachi ho obešel, znovu ho objal zezadu a pronikl do něj. Deidara málel spadl, nebyl na toto zvyklý, doposud u toho vždycky ležel, ale naštěstí rovnováhu udržel, hlavně díky vodě. Itachi zvolil pro začátek pomalé tempo a postupně zrychloval. Deidara začal vzdychat. Tohle bylo prostě... úžasné. Užíval si to. Kdyby mu někdo před třemi dny řekl, že se mu bude líbit sex s klukem, tak by ho poslal do háje. Po chvilce vyvrcholil a pak už jen čekal až Itachi dosáhne svého. Poté se oba, Deidara v Itachiho náruči, dobelhali ke břehu a tam se posadili a dlouze se líbali. Deidara byl sťastný jako ještě nikdy. Cítil, že tohle je vlastně to co mu celou dobu u Akatsuki chybělo...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog un?

Je bomba 67.8% (80)
Dobrý 14.4% (17)
Ujde 8.5% (10)
Nic moc 1.7% (2)
Rovnou ho smaž 7.6% (9)

Komentáře

1 Tokyšek Tokyšek | Web | 27. ledna 2009 v 19:13 | Reagovat

Kuwaaaaaaaaaa nadhera k sežrání šukzenííííííííí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama