Dei+Ita= lovers? (3. díl)

15. dubna 2008 v 20:56 | DeidaraXP |  Dei+Ita= lovers?
A jedem dál... 14+!!!

Deidara si chtěl pročistit hlavu a tak se rozhodl, že půjde ven. Vzal si sebou něco málo k jídlu a vyrazil. Venku si vyhledal klidné místečko v lese, posadil se pod jeden strom a zapřemýšlel se. V hlavě se mu odehrával souboj dvou stran, každá si o jeho situaci myslela něco jiného, nemohly se dohodnout.
Vždyť to nebylo ani tak špatný...
Děláš si srandu?
No ale fakt!
Přeci nejseš teplouš...
No to ne, ale přece!
Co když se to někdo dozví...?
Ať si trhne nohou!
To nemůžeš myslet vážně...!
A proč ne?
Seš snad na kluky?
No stejně v Akatsuki skoro žádný holky nejsou... Jenom Konan a ta to stejně táhne s Leaderem...
Ani na to nemysli...!
A víš co mi můžeš...?
Cože?!!
No dobrá! Nechci bejt Itachiho milenec, nechci ho už do smrti vidět, nesnášim ho a jestli se ke mě přiblíží, tak ho zabiju...
Správně...
...
Po nějaké chvíli mu začalo kručet v žaludku. Vytáhl si jídlo a s chutí se do něj pustil. Bylo mu fajn. Itachi v nedohlednu, božský klid, ticho, příjemný vzduch. Vychutnával si každé sousto. Když už si myslel, že má dost, uložil zbytek a natáhl se na zem. Koukal se na nebe a zkoušel určit, co mu které mraky připomínají. Najednou na jeho tělo padl stín. Deidara vyděšeně nadskočil. Itachi stál nad ním a dychtivě si ho prohlížel.
,,To snad ne!" vykřikl Deidara.,,Řekni, že se mi jenom zdáš..."
,,No jistě, můj milý, už tě chodím děsit i do tvých snů," řekl Itachi posměšně. Klekl si k němu, přitáhl si ho k sobě a políbil. Deidara se zpočátku pokoušel bránit, ale první polibek jeho odpor notně podkopal a ten druhý přímo smazal. Vzdychl a přivinul se k Itachiho tělu. Ten mu stáhl triko a začal jeho tělo zasypávat lehkými polibky. Položil ho zpět na trávu a začal se s jeho tělem mazlit.
V Deidarově hlavě se opět ozvaly dva hlasy... a jeden z nich to vyhrál:
Přeci nemůžeš... Nedělej to! Odkopni ho, přece se nenecháš...!
Ale nechám, neotravuj!
No to přece ale...!
Hele nech toho jo? Já si vyberu sám co chci a co ne... A teď chci zrovna dělat tohle.
Dobrá, ale následky si poneseš sám...
Tak ať!
A na důkaz svých slov se Itachimu přitiskl ještě pevněji, chytil ho za hlavu a políbil. Itachi se na něj překvapeně podíval. Chtěl něco říct, ale Deidara mu nedal možnost. Měl totiž pocit, že veškerá slova jsou teď zbytečná. Itachi zjevně pochopil. Pokračoval tam kde skončil. Zbavil se svých svršků. Objal Deidaru kolem pasu a jemně políbil. Deidara teď cítil, že to bude lepší než včera večer nebo dneska ráno. A chtěl si to náležitě užít. Teď chtěl být pánem situace on. Položil Itachiho na záda a začal ho laskat. A že se to líbí nejen jemu, ale i Itachimu usoudil podle slastného usykávání.
,, Pojď ke mě," zaprosil Itachi. Deidara se ale jen pousmál, nechtělo se mu s drážděním přestat. Itachi se posadil, objal Deidaru kolem pasu a políbil na krk.
,,Budeš poslouchat," sykl mu do ucha.
,,Ano, šéfe," provokoval Deidara. Poslušně se otočil k Itachimu zády a ten do něj pronikl. Deidaru už to nebolelo ani trochu. Byl uvolněný.
Po nějaké chvíli oba téměř nastejno dosáhli vrcholu. Itachi si lehl vedle Deidary a zezadu ho objal. Rukou projel mezi pramínky Deidarových vlasů. Vzdychl. Zvedl se a začal se oblékat. Deidara ho udiveně sledoval. Itachi si toho všiml.
,,Promiň, ale mám něco důležitého... Večer ti to vynahradím a slibuju, že to bude stát za to...," sklonil se naposledy k Deidarovi a políbil ho. Pak už se otočil a odešel. A Deidara seděl ještě dlouho na tom samém místě a přemýšlel, co si Itachi vymyslí...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog un?

Je bomba 67.8% (80)
Dobrý 14.4% (17)
Ujde 8.5% (10)
Nic moc 1.7% (2)
Rovnou ho smaž 7.6% (9)

Komentáře

1 Najka Najka | Web | 15. dubna 2008 v 21:02 | Reagovat

Hm.. takže další díl kdy? Je to pecka xD

2 Kee-chan Kee-chan | Web | 29. června 2009 v 16:52 | Reagovat

Jůů, začíná to být slibnýý ^^ :D .. du na další dííl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama