Dei+Ita= lovers? (2. díl)

12. dubna 2008 v 21:05 | DeidaraXP |  Dei+Ita= lovers?
Pokračování... A sem čím dál úchylnější. 14+!!!

Deidara se dlouho nemohl vzpamatovat z Itachiho večerní návštěvy. A ještě horší bylo to , co mu řekl Sasori hned druhý den, když se mu chtěl jít vybrečet na rameno.
,,Řekl sis o to sám. No nekoukej tak na mě, vždyť mám pravdu, vypadáš skoro jak holka, bodejť by si pak Itachi nedovoloval..." Deidara se smrtelně urazil a odešel do svého pokoje. Tam si sedl na zem a rozplakal se. Nemohl uvěřit tomu, že člověk, ke kterému má tak blízko, mu řekl tohle. A Itachiho nechtěl do smrti vidět.
Ušlyšel vrznout dveře. Srdce mu poskočilo. Možná se mu Sasori přišel omluvit a utěšit ho. Ale když se otočil, spatřil za sebou toho, kterého chtěl vidět ze všech nejmíň: Itachiho. Vykřikl, zvedl se a pokusil se utéct, ale Itachi ho chytil a přimáčkl ke zdi.
Deidara nechtěl, aby to dopadlo jak včera večer a tak začal křičet. Ano, Deidara se tolik bál, že křičel jako malé děcko. Itachi však jeho neutěšitelný křik utlumil polibkem. Byl to polibek velice hrubý, Deidara nemohl dýchat a když se Itachi odtáhl, tak se křečovitě rozkašlal. Itachi povytáhl obočí. Poté podrazil Deidarovi nohy a položil ho zády na zem. Tolik toužil se s ním znovu spojit, že se ani neobtěžoval tahat ho do postele, chtěl se na něm uspokojit hned na místě. Stáhl mu tričko i kalhoty, u sebe učinil totéž. Poté se položil na Deidarovo tělo tak, aby se svým tělěm dotýkal každého centimetru jeho hebkého bílého těla. Deidara chtěl začít protestovat, ale Itachi ho začal líbat. Nejprve se letmo dotkl Deidarových rtů svými, pak jej začal líbat na jemný bílý krk, pokračoval na hruď, jemně ji pohladil, poté dlouze olízl. Deidarův počáteční odpor pomalu upadal, aniž by si to uvědomoval, začal slastně usykávat, oči se mu přivírali blahem. Itachi se samolibě usmál a přisál se na jeho ušní lalůček. Deidara zatínal ruce do jeho ramenou a blaženě vzdychal. Itachi se ale začal cítit naladěn na akci, tak Deidaru otočil k sobě zády, ale ten sebou škubl. Itachi se zamračil.
,,Co to děláš?!!" zeptal se podrážděně. Deidara se mu vyděšeně podíval do očí:,,Když ono to bolí..." řekl div ne s brekem. Itachi vzdychl.
,,Pojď sem," natáhl své ruce k Deidarovi. Ten se k němu váhavě přisunul. ,,Otoč se," řekl mu Itachi. Deidara mu váhavě vyhověl.
,,Tak dobře... A teď se hezky uvolni, když se uvolníš nebude tě to bolet...," šeptal mu jemně do ucha. Deidara ho poslechl, teda aspoň se snažil. Itachi ho chytil za boky, přitáhl si ho a pronikl do něj. V tu chvíli si Deidara začal nadávat, že ho vůbec poslechl. Bolelo to úplně stejně jako včera, ne-li hůř. Začal plakat.
,,Nejsi uvolněný. No tak, uvolni se... Tak... tak je to správně...," řekl Itachi, když cítil, že se Deidara uklidnil. Deidaru už pomalu bolest přecházela. Itachi se pomalu začal v něm pohybovat. Pro začátek zvolil pomalé, táhlé pohyby a postupně zrychloval. Deidara občas ještě pocítil bolest, ale ta už nebyla nepříjemná, právě naopak!!! Byla slastná.
Odpolední klidný vzduch prořízly vzrušené výkřiky dvou mužů...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog un?

Je bomba 67.8% (80)
Dobrý 14.4% (17)
Ujde 8.5% (10)
Nic moc 1.7% (2)
Rovnou ho smaž 7.6% (9)

Komentáře

1 Tokyšek Tokyšek | Web | 27. ledna 2009 v 19:07 | Reagovat

Ja si psolintam klaveskuuuuuuuuu ****.***-*

2 June June | 8. listopadu 2009 v 17:46 | Reagovat

Tak to moje klávesa je komplet mokrá xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama