Dei+Ita= lovers? (1. díl)

8. dubna 2008 v 16:02 | DeidaraXP |  Dei+Ita= lovers?
Tak jsem napsala jednu yaoi povídku. Doufám že se vám bude aspoň trochu líbit, un. Pro 14+!!!

Deidara leží na posteli ve svém pokoji. Spí. Nic se mu nezdá, jen spí. V tom na své tváři ucítí hebký dotek.
Otevře oči a snaží se je přizpůsobit šeru v místnosti, aby odhalil původce toho doteku. Když se jeho oči přizpůsobí, pozná ve stínu nad sebou Itachiho. Úlekem sebou cukne. Nenápadně se snaží od Itachiho vzdálit, ale Itachi si ho k sobě přitáhne a začne hrubě líbat. Deidara se mu snaží vykroutit. Tohle se mu nelíbí, nechce, aby na něj Itachi sahal, nebo ho dokonce líbal...
,,No tak! Nech toho, nebo tě to bude bolet," zasyčel Itachi.
,,Co mě bude bolet..?" zeptal se Deidara, ale ani nedopověděl a už věděl co má Itachi na mysli.
Itachi se ušklíbl.,,Jak jsi nezkušený... To se mi bude líbit."
,,Ne! Já... tohle... já tohle nechci!" pokusil se Deidara o odpor. Itachi se jen zasmál. ,,A kdo se tě ptal?"
Deidara zbledl. Tady šlo do tuhého, Itachi se ho zjevně nehodlal ptát na je ho názor. Chtěl se na něm uspokojit a vůbec ho nezajímalo co si o tom myslí. Itachi ho položil zpátky na polštář, obkročmo se na něj posadil, ruce mu přitiskl k posteli, aby se nemohl bránit a začal ho líbat na krk. Deidara se začal bezbraně vzpínat, chtěl utéct z Itachiho dosahu. Začal Itachiho prosit, ale ten se mu jen vysmál.
,,Takhle ty dokazuješ, jak jsi silný? Tak to teda chlapče žádná sláva..." řekl a olízl ho jazykem po krku, pokračoval přes bradu k jeho rtům a vnořil se jím znovu do jeho úst. Deidara se z posledních sil naposledy pokusil o odpor a prokousl Itachimu spodní ret. Ten sykl a odtáhl se. Jazykem si olízl krvavou ránu. Chuť krve ho ještě víc nabudila, ale zárověň byl pěkně rozzuřený.
,,Tohle jsi neměl dělat," řekl klidně. Deidara se snažil utéct, ale už bylo příliš pozdě. Itachi ho obrátil zády k sobě, stáhl si kalhoty a spodní prádlo, totéž provedl s Deidarovými svršky. Poté ho pevně chytil za boky a pronikl do něj. Deidara vyděšeně vykřikl. Tohle ho strašně bolelo. A Itachiho to nezajímalo. Pro své uspokojení zvolil prudké tempo, což Deidarovi způsobovalo strašná muka. S každým přírazem se bolest, kterou cítil, stupňovala.
Po chvíli se Itachi zastavil a jeho ruce, které dosud spočívaly na Deidarových bocích, se začaly přesouvat přes Deidarovo bříško a podbřišek, až se zastavily u jeho přirození. Deidara do této chvíle dokonale ovládal svůj hlas, ale teď už to nešlo. Začal vzdychat a s každým posunutím Itachiho ruky víc a víc. Nechtěl udělat Itachimu radost, ale nemohl si pomoct. Nakonec natáhl ruku, vzal polštář a zabořil do něj obličej, aby ho nebylo slyšet, jak vyvrcholil. Itachi se pousmál. Jeho ruce se vrátily zpět na boky a on pokračoval dál na svém uspokojení. Po pár minutách vyvrcholil.
Poté se svalil vedle Deidarova bledého těla. Deidara si oddychnul, že je už po všem. Ale předčasně. Jen co si Itachi vydechl, posadil se, natáhl se k Deidarovi, svlékl mu tričko i kalhoty, které se do té doby nacházely někde v půly Deidarových stehen. Poté se začal mazlit s jeho oslabeným tělem. Hladil ho, olizoval, ochutnával svými rty, prostě si sním pohrával. Deidara párkrát tiše zaúpěl na protest, ale nic mu nepomohlo. Pak Itachi sklonil hlavu k jeho klínu. Deidara opět proti své vůli začal vzdychat. Itachi si dával záležet. Deidara se opět chtěl přidusit polštářem, ale s hrůzou zjistil, že polštář spadl na zem. Tak musel, ke své nelibosti a k Itachiho radosti, sténat nahlas a nemohl to nijak utlumit. Po chvíli již po druhé za večer vyvrcholil. Když bylo po všem, schoulil se do klubíčka. Chtělo se mu brečet. Styděl se za sebe, nejenže ho Itachi bezcitně ojel, ale on s ním prožil orgasmus a dokonce dvakrát...
Itachi se začal oblékat. Když byl hotov přistoupil k Deidarovu tělu, prsty projel mezi spocenými pramínky jeho blonďatých vlasů. Pevně je sevřel a nadzvedl ubohému Deidarovi hlavu. Ten zaúpěl.
,,Doufám, že to příště bude s menším odporem... Ale jinak to bylo fajn nemyslíš? Líbilo se ti to, nemysli si, že sem to nepoznal. Jak jsi krásně křičel... to nemohl nikdo přeslechnout..." (Deidarovi vytryskly slzy z očí),,... a máš tak krásné tělo... Divim se, že Sasori už dávno neudělal, to co já teď...Nejspíš se asi bojí," Itachi se chladně zasmál, pustil Deidarovi vlasy, zvedl se a odešel. Když za sebou zabouchl dveře, Deidara se naplno rozplakal. Neutěšitelně vzlykal, v rukách žmoulal cíp deky a přemýšlel, proč zrovna on...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Mám pokračovat?

Ano 83.1% (64)
Můžeš, ale trochu to vylepši... 9.1% (7)
Ne 7.8% (6)

Komentáře

1 Tokyšek Tokyšek | Web | 27. ledna 2009 v 19:04 | Reagovat

Kuwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *************.************************** nadheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Lisa Lisa | 11. srpna 2009 v 12:22 | Reagovat

No wow...

3 June June | 9. listopadu 2009 v 21:44 | Reagovat

*nahodí pervert úsměv co umí jen ayoistky* je to dokonalý ,já musela znova =3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama